Харківські патрульні прилаштували безпритульного, який не мав будинку більше 25 років

У Харкові патрульні допомогли знайти притулок чоловіку, який втратив документи
Depo.
19 жовтня 2016 11:07
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі патрульної поліції Харкова, вчора, 18 жовтня, патрулюючи Московський район міста Харкова, полісменам надійшла інформація від громадян про безпритульну людину.

Прибувши за вказаною адресою, у одному з під`їздів будинку патрульні виявили чоловіка із речами, який сидів на східцях. Громадянин повідомив поліцейським про те, що втратив свої документи та немає, де жити. Чоловік розповів, що є учасником Афганської війни. Коли перебував на війні, його мати померла. Повернувшись додому, виявив що у сімейній квартирі живуть вже інші люди. Потім проживав із жінкою, однак зараз вони розійшлися.

Патрульні прийняли рішення знайти притулок бездомному та звернулися за допомогою до Харківського міського центру реінтеграції бездомних осіб та однієї із церков міста.

Полісмени доставили чоловіка до закладу, де пояснили співробітникам обставини, що склалися із бездомним. Працівники Харківського міського центру реінтеграції бездомних осіб прийняли чоловіка на тимчасове проживання на період встановлення втрачених документів.

Чоловік висловив подяку правоохоронцям за допомогу.

Харківські патрульні прилаштували безпритульного, який не мав будинку більше 25 років - фото 1

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків