Харківські паралімпійці та олімпійці отримали державні нагороди

Президент Петро Порошенко відзначив харків’ян державними нагородами
Depo.
6 жовтня 2016 12:07
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, ордена та почесні звання отримали тренери та спортсмени-учасники Олімпійських та Паралімпійських ігор у Бразилії.

Орденом "За заслуги" I ступеня нагороджений чемпіон та дворазовий бронзовий призер Паралімпійських ігор з плавання Максим Веракса.

Орденом "За заслуги" IІІ ступеня нагороджені: чемпіонка та бронзова призерка Паралімпійських ігор з легкої атлетики Лейла Аджаметова, багаторазовий чемпіон та триразовий срібний призер Паралімпійських ігор з плавання Максим Крипак.

Орден княгині Ольги ІІІ ступеня отримала бронзова призерка Паралімпійських ігор з фехтування на візках Євгенія Бреус.

Орденом "За заслуги" IІ ступеня нагороджений тренер штатної збірної команди України, особистий тренер багаторазового чемпіона та призера Паралімпійських ігор з плавання Максима Крипака, чемпіона та дворазового призера Паралімпійських ігор з плавання Максима Веракси Василь Кеке.

Медаль "За працю і звитягу" отримали: перший тренер багаторазового чемпіона та призера Паралімпійських ігор з плавання Максима Крипака Павло Єгоров, особистий тренер призерки Паралімпійських ігор з настільного тенісу Марини Литовченко Олена Ковтун, особистий тренер призерки Паралімпійських ігор з фехтування на візках Євгенії Бреус Юрій Тридуб.

Крім цього, згідно з Указом Президента України №429/2016 "Про відзначення державними нагородами України спортсменів та тренерів національної збірної команди України на Іграх ХХХІ Олімпіади", орденом "За заслуги" ІI ступеня нагороджений Богдан Бондаренко - бронзовий призер Ігор ХХХІ Олімпіади з легкої атлетики.

Орден "За заслуги" ІІІ ступеня отримав Віктор Бондаренко - особистий тренер бронзового призера Ігор ХХХІ Олімпіади з легкої атлетики Богдана Бондаренка.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків