Харківські митники зібрали для держскарбниці понад 5 млрд грн

Харківська митниця перерахувала до держбюджету понад 5,5 млрд грн

Про це Depo.Харків повідомили у ГУ ДФС України в Харківській області.

За даними ДФС, у червні митниця перерахувала до державного бюджету 929,6 млн грн, що на 116 млн грн або на 14% більше, ніж у червні минулого року. Загалом з початку року до держбюджету перераховано понад 5,5 млрд грн.

Митники зазначили, що основними бюджетоутворюючими товарами були котли, машини, обладнання і механічні пристрої (сплачено 669,6 млн грн податків), пластмаси, полімерні матеріали та вироби з них (545,1 млн грн), олива моторна, вугілля кам'яне (507,2 млн грн), тютюн і промислові замінники тютюну (451,6 млн грн), мінеральні добрива (441,6 млн грн).

При цьому через митний кордон України пропущено 16,8 млн тонн вантажів, 1,1 млн транспортних засобів та 2,3 мільйони громадян.

Крім того, з початку року заведено 1 233 справи про порушення митних правил на загальну суму 16,8 млн грн, що на 603 справи більше, ніж за аналогічний період минулого року. Розглянуто 961 справа про порушення митних правил, за якими стягнуто штрафів на 3,6 млн грн.

Як повідомляв Depo.Харків, під час виконання робіт з капітального ремонту та реконструкції саду ім. Т. Г. Шевченка виявлені факти розтрати коштів місцевого бюджету, скоєні службовими особами департаменту комунального господарства міської ради спільно з посадовими особами суб'єктів господарювання шляхом завищення вартості товарів та виконаних робіт.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #митниця