Харківські митники оформили "зі знижкою" понад тисячу "євроблях"

Харківські митники за новим законом розмитнили уже 1 587 транспортних засобів

Про це Depo.Харків повідомили у ГУ ДФС України в Харківській області.

За даними ДФС, з моменту вступу у дію Закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів" харківські митники оформили 1 587 транспортних засобів особистого користування громадян, у тому числі 1 093 автомобілів, зареєстрованих у країнах ЄС. Громадяни сплатили 129 млн грн митних платежів.

У ДФС нагадали, що термін застосування коефіцієнта 0,5 спливає за 31 день.

Довідка Depo.Харків. 25 листопада набрали чинності закони України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів" та "Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України", які передбачають нові правила ввезення транспортних засобів з іноземною реєстрацією.

Протягом 90 календарних днів з дня набрання чинності закону базова ставка акцизного податку розраховується з 50% знижкою, крім електромобілів, із застосуванням коефіцієнтів в залежності від об'єму двигуна та віку ТЗ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook