Харківські митники назвали контрабандистів, які вразили фантазією

Харківські митники склали рейтинг "найкреативніших" порушників, затриманих протягом 2016 року
Depo.
11 січня 2017 15:12
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Харків за інформацією прес-служби ГУ ДФСУ в Харківській області, перше місце митники віддали пасажиру потягу "Харків-Москва", який сховав марихуану у пиріжках. На вироби з тіста відреагував службовий собака.

На другому місці – порушник, який сховав наркотичні речовини у порожнині фломастеру, футлярі для мобільного телефону та у порожнині для батарейки тримеру для стрижки волосся. Цього разу зловмисника видала нервова поведінка.

На третьому місці опинилася жінка, яка сховала серед пачок з борошном, крохмалем, вівсяними пластівцями та цукром майже 740 тисяч гривень та майже 300 пластикових банківських карток на різні прізвища.

Четверте місце віддали чоловікові, який відмовлявся зізнаватися, що везе коноплю, навіть після того, як на його сумку зреагував службовий собака. Зрештою наркотики виявили в подушці та в електронній сигареті.

На останньому, п’ятому, місці опинився громадянин Вірменії, який перевозив у потязі сполученням "Москва- Харків" 12 баночок несертифікованого хімічного препарату "Метальдегід". Пігулки чоловік сховав у іграшковому ведмедику.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків