Харківські лікарні та школи отримають "рекордні" квіти

Квіти, з яких був створений рекордний прапор України, передають школам і медустановам Харкова та області
Depo.
30 серпня 2016 16:36
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі Харківської міьсркади, про це розповів організатор всеукраїнської акції "Прапор України - прапор миру!" Сергій Лисенко.

За його словами, рівно тиждень тому квіткові прапори з усієї країни зібрали разом у Національному музеї народної архітектури та побуту України в Пироговому. Там же представник з Лондона зареєстрував нове досягнення для Книги рекордів Гіннесса - прапор із квітів площею 13 тис. 57 кв. м. За день квіти довезли, що дозволило збільшити площу прапора до 13 тис. 65 кв. м, і 24 серпня вже представник Книги рекордів України зафіксував національний рекорд.

Після встановлення рекорду квіти почали роздавати в регіони - в Харків привезли понад 50 тис. рослин, які тепер роздають усім школам і лікарням. Забрати петунії і чорнобривці можна 30 і 31 серпня у пров. Банному, біля скверу "Стрілка".

Частину квітів передадуть до медичних установ на Салтівці, на Московському проспекті, в районі ХТЗ. Також перед 1 вересня квіти прикрасять 30 шкілю

Організатори акції також запрошують забрати квіти всіх бажаючих представників навчальних, медичних та соціальних установ Харкова та Харківської області.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків