ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харківські курсанти-нацгвардійці виконали стрибки з парашутом

На базі Олександрійського аеродрому разом із спецпризначинцями навчалися правильно десануватися і майбутні офіцери НГУ
Depo.
14 червня 2016 17:56
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили Depo.Харків у прес-службі харківської Національної академії Національної гвардії України.

Цього року навчально-тренувальні вправи виконують півсотні курсантів-спецпризначинців. Починаючи з другого року навчання, на початку літа курсанти, що готуються поповнити лави спецпідрозділів Національної гвардії України, виконують стрибки з парашутом. Передує цьому вивчення спеціальної дисципліни у Академії та проходження практичної підготовки на базі парашутно-десантного містечка у навчальному центрі.

Навчають курсантів стрибкам із парашутом у тому числі й офіцери підрозділів спеціального призначення Національної гвардії.

"Поруч із ними спокійніше себе почуваєш, менше хвилюєшся. Вони так впевнено себе поводять, таке враження, що вони стрибають щодня. Поряд і ми намагаємося не видавати своїх емоцій та переживань, проте вони є. Хоч вже і не перший раз – все одно хвилюємось. А якщо взагалі, я дивлюся на них і бачу, що мене чекає в майбутньому, і мені приємно, що під час служби ми матимемо можливість постійно розвиватися і вдосконалюватися", - зазначив командир навчальної групи, сержант Микола Іванков.

Перед кожним стрибком курсанти проходять інструктаж. Екіпіровку та укладку парашутів перевіряють кілька інструкторів. Після стрибка кожний сам укладає свій парашут.

"Сьогодні я дуже задоволений рівнем виконання навчальних вправ курсантами. Останній раз вони виконували стрибки рік тому і за цей рік вони не втратили жодних практичних навичок. Сьогодні була досить висока щільність стрибків і вони поводили себе в повітрі дуже впевнено. А офіцери-спецпризначенці, як завжди, в них вже все на рівні автоматизму – від них я завжди очікую лише найкращих результатів",- підсумував начальник відділу повітрянодесантної та висотної підготовки ГУ НГУ Олег Василенко.

По закінченню повітряних навчань, всі разом, за традицією, привітали декількох курсантів, які виконали стрибки вперше та одного військовослужбовця за контактом - він сьогодні виконав сотий стрибок.

Харківські курсанти-нацгвардійці виконали стрибки з парашутом - фото 1

Харківські курсанти-нацгвардійці виконали стрибки з парашутом - фото 2

Харківські курсанти-нацгвардійці виконали стрибки з парашутом - фото 3

Харківські курсанти-нацгвардійці виконали стрибки з парашутом - фото 4

Харківські курсанти-нацгвардійці виконали стрибки з парашутом - фото 5

Харківські курсанти-нацгвардійці виконали стрибки з парашутом - фото 6

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків