ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харківські комунальники віддадуть мільйони "кримінальній" фірмі

Харківське КП "Жовтневе трамвайне депо" уклало угоду з ТОВ "Технології Електротранспорту" на капітальний ремонт трамваїв вартістю 47,76 млн грн

Depo.
13 лютого 2017 13:17
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у "Харківському антикорупційному центрі", за ці гроші підрядник має виконати капітальний ремонт 30 трамвайних вагонів Tatra типу Т-3.

Вартість ремонту одного вагону складе 1,59 млн грн - дешевше на 200 тис. грн, ніж ремонт одного вагону, який замовляли восени. Тоді КП "Жовтневе трамвайне депо" замовляло капітальний ремонт вагонів у того ж підрядника.

У документації до торгів вказано, що ТОВ "Технології Електротранспорту" немає необхідної кількості працівників та техніки для виконання цього підряду, а роботи виконуватиме КП "Салтівське трамвайне депо".

"Тобто роботи виконуватиме фактично інше КП, а кошти підуть на рахунки "прокладки", - зазначили в "ХАЦ".

Харківська фірма "Технології електротранспорту" зареєстрована в лютому на Павла Авєр'янова. Людина з такими ПІБ керує ТОВ "Ефективне землеробство" Наталії Дорош і Володимира Капустіна.

Директором підрядника є Павло Ковтуненко. Особа з такими ПІБ володіє ТОВ "Проект ТК" з Анатолієм Заболотним і ТОВ "Віал-Сіко" з Віктором Манжосом.

У соціальних мережах Ковтуненко вказує, що працює саме у компанії "Віал".

Манжосу належить один із найбільших гравців на рекламному ринку України – ТОВ "Віал-Медіа". Там його партнерами є Володимир Деркач і Яна Макарець, дружина Максима Макарця, радника мера Харкова Геннадія Кернеса. Також він очолював Департамент територіального контролю Харківської міськради.

Керує "Віал-Медіа" Антон Яцкевич – брат Сергія Яцкевича, відомого як начальник відділу самоврядного контролю за використанням земель Департаменту територіального контролю Харківської міськради (нині прізвище видалено з сайту міськради).

Однаковий телефон та адресу реєстрації з "Віал-Медіа" має ТОВ "РА "Макс" Яни Макарець. Вона з Манжосом також є співвласниками ТОВ "Безпека та розвиток", яким раніше керував сам Максим Макарець.

У центрі нагадали, що харківські правоохоронці підозрюють службових осіб КП "Жовтневе трамвайне депо" та ТОВ "Технології електротранспорту" у зловживанні службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди під час проведення капітального ремонту трамвайних вагонів.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків