Харківські каратисти здобули сотню нагород на всеукраїнських змаганнях (ФОТО)

Харківські спортсмени стали чемпіонами Кубку України

Харківські каратисти здобули сотню нагор…

Як повідомили Depo.Харків в Управлінні в справах молоді та спорту Харківської ОДА, 12 листопада в Харкові відбувся національний Кубок з традиційного карате JKS, на якому харківські спортсмени завоювали 112 медалей, у тому числі 36 золотих.

За відомостями ОДА, участь у змаганнях взяли майже 300 каратистів усіх вікових категорій з дев'яти областей України та Києва.

Каратисти Харківської області завоювали 36 золотих, 35 срібних та 41 бронзову медаль. Багато провідних харківських спортсменів здобули перемогу відразу в декількох розділах. Так, Анастасія Бойко перемогла в п'яти розділах у віковій категорії 16-17 років, а Катерина Бондаренко завоювала три золоті медалі, а також "срібло" і "бронзу" в категорії 14-15 років.

У загальнокомандному заліку перемога була на боці каратистів Харківської області. Друге місце посіла збірна Дніпропетровської області, а третє – представники Донецької області.

Цей Кубок став одним з етапів підготовки до чемпіонату світу з карате JKS, який влітку 2018 року відбудеться у Канаді.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські спортсмени перемогли на кубку світу з акробатичного рок-н-ролу.