Харківські гирьовики вибороли "срібло" на Чемпіонаті світу

Харківські спортсмени здобули шість медалей на Чемпіонаті світу з гирьового спорту серед дорослих та юніорів

Як повідомили Depo.Харків в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації, чемпіонат пройшов у столиці Південної Кореї Сеулі.

Харків'янин Максим Канунніков завоював срібну медаль в особистому заліку у ваговій категорії 73 кг та срібну медаль в командній естафеті.

Також харківський спортсмен Володимир Поручіков виборов бронзову медаль в особистому заліку у ваговій категорії 85 кг та в командній естафеті став срібним призером.

Серед юніорів харків'янин Антон Бабічев завоював срібну медаль в особистому заліку в ваговій категорії 73 кг та срібну медаль в командній естафеті.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські спортсмени перемогли на кубку світу з акробатичного рок-н-ролу.