Харківські дзюдоїсти здобули дві медалі Кубка Європи

Харківські дзюдоїсти успішно виступили на змаганнях за Кубок Європи, які пройшли в угорському місті Пакш

Про це Depo.Харків повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, участь в змаганнях брали понад 360 спортсменів з 29 країн світу. Україну представляли 33 дзюдоїсти, які спільними зусиллями вибороли 11 нагород. З них по одній золотій та бронзовій завоювали харківські спортсмени.

Золоту медаль у вазі до 100 кг здобув Євген Вегера. На шляху до медалі він здолав суперника з Хорватії та двох дзюдоїстів з Угорщини. У фіналі суперником Вегера став Олексій Моісєєв з Київської області. Здолати свого візаві харків'янину вдалося в додатковий час.

Бронзовим призером Кубку став Владислав Березка. В ваговій категорії понад 100 кг він переміг суперника з Сербії, але у півфіналі поступився словенцю Енею Марінічу, який в підсумку здобув золоту медаль. В боротьбі за третє місце харків'янин переміг Джошуа Палтієлова з США.

Як повідомляв Depo.Харків, харків'янин Микита Кравчук виборов срібну медаль на змаганнях зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів.