Харківські дзюдоїсти вибороли три медалі Кубку України

Харківські дзюдоїсти завоювали дві золоті та одну бронзову медалі відкритого Кубку України

Про це Depo.Харків повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, участь в змаганнях брали близько 300 спортсменів з різних областей України, а також гості з Ізраїлю, Азербайджану та Грузії.

За підсумками Кубку на рахунку дзюдоїстів Харківської області були три нагороди, з них дві вищої проби.

В змаганнях серед чоловіків перемогу в ваговій категорії до 81 кг здобув Артем Харченко. У фіналі харків'янин здолав суперника з Дніпропетровської області Ніко Саджая.

Золоту медаль здобула Анастасія Шевченко. В ваговій категорії до 63 кг серед жінок вона дійшла до фіналу, де перемогла Юлію Гребеножко з Чернігівської області.

В суперважкій вазі серед чоловіків (понад 100 кг) бронзовим призером став харків'янин Владислав Березка.

В загальнокомандному заліку збірна області посіла четверте місце, а перемога була за київськими дзюдоїстами.

Як повідомляв Depo.Харків, харків'янин Микита Кравчук виборов срібну медаль на змаганнях зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів.