Харківські дзюдоїсти вибороли шість медалей на відкритому чемпіонаті України

Спортсмени Харківської області вибороли шість нагород на відкритому чемпіонаті України з дзюдо серед молодших кадетів

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, участь у змаганнях взяли понад 500 дзюдоїстів віком до 17 років з 24 регіонів України, а також гості з Бельгії, Румунії, Словенії, Угорщини, Франції та Чехії. За підсумками змагань харків'яни здобули одну срібну та п'ять бронзових медалей.

Срібним призером серед юнаків у ваговій категорії до 46 кг став Максим Казначеєв. Він успішно провів чотири поєдинки, але у фіналі поступився киянину Станіславу Гладському

Бронзовими призерами чемпіонату стали: Даниїл Вегієв (вагова категорія - до 60 кг), Єгор Кузін (вагова категорія - до 73 кг), Денис Кизименко (вагова категорія - до 81 кг), Мітюша Вашакідзе (вагова категорія - понад 90 кг) та Ганна Мурашкіна (вагова категорія - до 48 кг).

Чемпіонат став одним з етапів формування збірної України для участі в міжнародних змаганнях 2019 року.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові внаслідок дорожньо-транспортної пригоди за участі громадського транспорту постраждали троє людей.