Харківські дорожники розповіли, чим займалися весь рік

У 2018 році на дорогах Харківської області відновили 228,8 км покриття на 12 об'єктах та відремонтували три штучні споруди

Про це Depo.Харків повідомили у Службі автомобільних доріг Харківської області.

За даними САД, повний комплекс робіт був виконаний на всій протяжності дороги Харків-Охтирка, відновлено 54,3 км покриття автодороги Київ-Харків-Довжанський на ділянці від міста Чугуїв до кордону з Донецькою областю, відновлено 28,1 км покриття автодороги Чугуїв-Мілове, відновлено 13,5 км покриття автодороги Харків-Зміїв-Балаклія-Гороховатка у населених пунктах Безлюдівка, Васіщеве, Темнівка, Андріївка, де спостерігається інтенсивність руху до 20 тисяч автомобілів на добу. Також відновлено 7,7 км автодороги Харків-Вовчанськ-КПП "Чугунівка".

Крім того, проводилися ремонтні роботи на автомобільних дорогах: Мерефа-Лозова-Павлоград, Мерефа-Зміїв, Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, Старий Мерчик-Мурафа-Краснокутськ, Зачепилівка-Андріївка-Кегичівка-Старовірівка, Шевченкове-Балаклія-Первомайський-Кегичівка, Чугуїв-Печеніги-Великий Бурлук.

Також проведений поточний ремонт містку через річку Куп'єваха Богодухівського району на автомобільній дорозі Харків-Охтирка, капітальний ремонт шляхопроводу біля села Кислівка Куп'янського району на дорозі Чугуїв-Мілове, аварійний ремонт мосту через струмок в селі Коробочкине Чугуївського району на автомобільній дорозі Чугуїв-Мілове.

Також протягом року ліквідовано 185 тис. кв. м ямковості, нанесено 1 700 км розмітки, встановлено 3 000 дорожніх знаків, замінено та відремонтовано 12,5 км бар'єрної огорожі, видалено 32,5 км порослі.

Як повідомляв Depo.Харків, "Укрзалізниця" призначила додаткові потяги з Харкова до новорічних та різдвяних свят.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook