ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харківські депутати б'ють на сполох: зоопарк стає дорожчим за всю міську освіту

На реконструкцію Харківського зоопарку з міського бюджету виділяється сума приблизно така сама, як і на всі освітні та дошкільні заклади
Depo.
6 липня 2016 17:42
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Харків, про це сьогодні, 6 липня, під час сесії міськради повідомив депутат від "Самопомочі" Ігор Черняк.

Депутат вважає, що в Харкові існує багато проблем ЖКГ, освіти, транспорту тощо, які потребують термінового вирішення, зокрема він назвав декілька адрес в Харкові, де не виправляються аварійні ситуації через нестачу фінансування.

"Відповіді чиновників мають формальний характер "про наявність проблеми проінформовані, але зараз не маємо коштів на її вирішення", - зазначив Черняк.

На думку депутата, мерія насамперед має виділяти гроші на нагальні проблеми, від яких потерпають мешканці міста, проте на реконструкцію іміджевих об’єктів можна залучати спонсорські кошти. У якості прикладу Черняк навів будівництво зоопарку в сусідньому Білгороді.

"У Білгороді за 395 мільйонів рублів побудували новий зоопарк, причому гроші виділяли не з бюджету, а з інших джерел фінансування. Думаю, в Харкові теж можна знайти інвесторів, які допоможуть відремонтувати зоопарк не за гроші з бюджету", - заявив Черняк.

Депутат також зауважив, що склалась дивна ситуація, коли на реконструкцію одного Харківського зоопарку виділяється сума приблизно така сама, як і на всі освітні та дошкільні заклади загалом. Більше того, кінцева сума реконструкції невідома, бо 100 млн грн – це лише початок реконструкції.

"Куди виділяється 27 млн грн - незрозуміло, скільки триватиме реконструкція зоопарку - незрозуміло, скільки всього грошей на це витратять - теж незрозуміло", - зазначив депутат.

Черняк закликав колег-депутатів дослухатися до здорового глузду перед голосуванням. Однак депутати, за виключенням фракції "Самопоміч", підтримали виділення запланованих коштів на реконструкцію.

Коментуючи виступ Черняка, міський голова Геннадій Кернес заявив, що вони "самі знають, що робити" і підтвердив, що зазначена сума в 100 млн грн – це ще не все: "Ви своїми виступами не зупините нашу реконструкцію зоопарку. Ми 100 мільйонами не обмежимося".