Харківські борці завоювали медалі чемпіонату України

У Київській області пройшов чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків, на якому харків'яни завоювали дві золоті, одну срібну та чотири бронзові медалі

Про це Depo.Харків повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, чемпіоном у ваговій категорії до 57 кг став Каміль Керимов. На шляху до медалі харківський борець здолав чотирьох суперників, в тому числі у фіналі Владлена Опанасенко с Київської області.

Ще одну золоту медаль чемпіонату Харківщині приніс Мраз Джафарян. У ваговій категорії до 86 кг він також переможно провів чотири схватки, в тому числі у фіналі проти іншого харків'янина Деміда Караченко, який став срібним призером чемпіонату.

Бронзові медалі завоювали Олександр Рибалко (вагова категорія до 65 кг), Гліб Гринченко (вагова категорія до 86 кг), Олександр Калініченко (вагова категорія до 92 кг) та Данило Картавий (вагова категорія до 125 кг).

Як повідомляв Depo.Харків, правоохоронці встановлюють обставини підриву банкомату у Харкові.