Харківські боксери стали переможцями чемпіонату України

У Харкові пройшов чемпіонат України з боксу серед чоловіків, на якому збірна Харківщини посіла перше загальнокомандне місце

Про це Depo.Харків повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОДА.

За даними ОДА, у ваговій категорії до 60 кг чемпіонський титул виборов харків'янин Юрій Шестак, який у фіналі одноголосим рішенням суддів здолав Станіслава Батія із Запорізької області.

Чемпіонами України також стали харків'яни Микола Буценко (вагова категорія - до 56 кг), який у фіналі переміг Владислава Вєтошкіна з Хмельницької області, Ярослав Харциз (вагова категорія - до 64 кг), який також одноголосим рішенням суддів здолав представника Херсонської області Олександра Меленюка.

У ваговій категорії до 91 кг у фінал вийшли два харківських боксери Рамазан Муслімов та Сергій Горсков. Сильнішим виявився Муслімов. Горсков став срібним призером. У цій же ваговій категорії харків'янин Роберт Мартон посів третє місце.

Бронзові медалі здобули Анар Умудов (вагова категорія - до 49 кг), Станіслав Поляничко (вагова категорія - до 56 кг), Микита Якимчук (вагова категорія - до 75 кг) та Максим Коц (вагова категорія - до 81 кг).

Як повідомляв Depo.Харків, мешканцям будинку по вулиці Пушкінській, де досі немає опалення, комунальники порадили перекрити дорогу.