Харківські авіатори інвестували 3 млн дол. у комплекс діагностики агрегатів

У Харкові компанія FED завершує будівництво сучасного стендового комплексу діагностики авіаційних агрегатів
Depo.
1 серпня 2016 11:20
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі підприємства, завершити будівництво сучасного стендового комплексу діагностики авіаційних агрегатів планують у 2016 році.

Будівництво виробничих майданчиків пов'язано з прийняттям нових авіаційних програм у компаній-партнерів із Китаю, Індії, Саудівської Аравії, країн Південно-Східної Азії. За прогнозами експертів компанії "FED", у 2017 році намічається зростання світового авіаційного ринку, що у свою чергу викличе розширення лінійки продукції, яка випускається, створення нових робочих місць.

"Вимоги до авіаційної техніки постійно ускладнюються, перш за все щодо її надійності. Наприклад, в умовах, підвищених або знижених температур, підвищеної тряски і так далі. Ці вимоги вказуються в міжнародних нормах, без дотримання яких неможливо отримати сертифікацію на відповідність вимог безпеки польотів за стандартами EASA (Європейське агентство авіаційної безпеки) або FAA (Федеральне управління цивільної авіації США). Будь-яка компанія, яка виробляє високоточні комплектуючі, агрегати для авіаційної промисловості для створення конкурентної продукції повинна моделювати і проводити випробування згідно з цими вимогами", - заявив голова правління компанії FED Віктор Попов.

Моделювання вимагає створення дуже ефективною випробувальної бази, яка раніше була відсутня на підприємстві. За попередніми розрахунками, завершення будівництва стендового комплексу діагностики авіаційних агрегатів планується в кінці 2016 року, вводитися в експлуатацію комплекс буде поетапно.

"До кінця цього року ми завершуємо будівництво комплексу, а остаточне введення в експлуатацію заплановано у першому кварталі наступного року. Інвестиції, які будуть потрібні, - близько 3 млн дол. Зараз закінчуються будівельні роботи, ведуться переговори, в тому числі і з зарубіжними партнерами, щодо придбання обладнання, частина з якого вже закуплена. Ми знайшли під цей проект кредитні ресурси", - повідомив Попов.

Він також зазначив, що в першому півріччі 2016 року в Україні різко скоротилися обсяги виробництва в авіаційній промисловості. По-перше, це пов'язано з торговими санкціями, по-друге звуженням внутрішнього українського ринку, а по-третє - у багатьох країнах закінчувалися різні економічні цикли.

Харківські авіатори інвестували 3 млн дол. у комплекс діагностики агрегатів - фото 1

Харківські авіатори інвестували 3 млн дол. у комплекс діагностики агрегатів - фото 2

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків