Харківська СБУ попереджає про терористичну загрозу в місті

Харківська міська рада закликає городян проявляти пильність
Depo.
3 листопада 2016 11:26
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, у зверненні, розміщеному на сайті Харківської міської ради, сказано, що управління Служби безпеки України в Харківській області отримало інформацію про потенційні загрози проведення на території регіону масових протестних заходів антидержавного характеру з 4 по 20 листопада.

За інформацією відомства, заклики прийти на такі протестні акції поширюють через соціальні мережі представники проросійськи налаштованих політичних структур.

Як дати проведення масових акцій антидержавного характеру зазначено 4 листопада - так званий "День народної єдності", державне свято Російської Федерації, та 19 листопада - заплановані масові заходи в великих містах України в рамках акції "Тарифний супротив".

Харківська міська рада просить городян бути гранично уважними і обережними, особливо в місцях масового скупчення людей, звертати увагу на підозрілі предмети і залишені сумки в транспорті, магазинах, торгових центрах. Також буття пильними по відношенню до сторонніх людей, які намагаються потрапити в під'їзди житлових будинків, горища і підвали.

У разі виявлення найменшої небезпеки громадянам радять звертатися на "гарячі" лінії СБУ за тел. 700-34-50 або 067-570-10-77.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків