ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харківська ТЕЦ заплатить 35 мільйонів за оновлене обладнання

ПАТ "Харківська ТЕЦ-5" уклало угоду з ТОВ "Квант-Сервіс" на модернізацію і реконструкцію основного та допоміжного технологічного обладнання вартістю 35,18 млн. грн.
Depo.
14 травня 2015 12:27
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші Гроші", передає кореспондент Харків.depo.ua

Передбачено заміну МЕН-II другого ступеня теплофікаційної установки блоку №1 на насос з торцевими ущільненнями. Роботи мають виконати до кінця вересня цього року, включаючи всі пусконалагоджувальні випробування.

Основним власником "Квант-Сервіс" наразі є Едуард Гнітько, йому належить 55% статутного капіталу, решта 45% в якості нерозподіленої частки записані на сам "Квант-Сервіс" - вона утворилася влітку 2011 р., коли зі складу власників вийшов Юрій Капустян та його фермерське господарство "Схід". За остання сім років фірма виграла тендерів на 159,48 млн грн.

Єдиним конкурентом "Кванту" на торгах було харківське ТОВ "НМУ "Електропівденмонтаж". Власниками компанії є низка фізосіб, основні частки контролюють Василь Бойчук і Любов Котик. Фірми приписана за однією адресою з однойменним ТОВ "Харківське монтажно-виробниче підприємство "Електропівденмонтаж". Її засновниками є кіпрський офшор "С.Л. Селушенз Леб Лімітед" і дніпропетровське ТОВ "Конкорд-Інжинірінг". Власниками останньої є та ж кіпрська компанія і донецьке ТОВ "Емпоріум". Фірму "Емпоріум" засновувало у 2007 ТОВ "СКМ Істейт" з групи Ахметова, наразі компанія заведена на кіпрський "Кроссголд Лімітед".