Харківська стрибунка здобула "золото" у Туреччині

Харківські спортсменки здобули золоту та бронзову медалі на міжнародному турнірі з легкої атлетики "GloriaCupAthletics", що відбувся у Туреччині

Про це Depo.Харків повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, участь в змаганнях взяли 68 атлетів з 21 країни світу, які розіграли нагороди в 10 дисциплінах.

У секторі стрибків у висоту серед жінок українки посіли усі призові місця. Золоту медаль виборола харків'янка Катерина Табашник. Киянка Юлія Левченко посіла друге місце. Третє місце посіла Оксана Окунева з Миколаєва.

Бронзовою призеркою турніру також стала харків'янка Аліна Калістратова. В бігу на 200 м серед жінок вона фінішувала третьою.

Загалом на даному турнірі українські легкоатлети завоювали чотири золоті, дві срібні та три бронзові нагороди.

Як повідомляв Depo.Харків, мерія Кернеса за безцінь розпродала приміщення в елітних районах.