Харківська спортсменка встановила світовий рекорд

Харків'янка Євгенія Тішакова перемогла на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу

Про це Depo.Харків повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОДА.

За даними ОДА, у чеському місті Плзень відбувся чемпіонат Європи з пауерліфтингу, на якому харківські спортсмени завоювали "золото" та "срібло".

Харків'янка Євгенія Тішакова виборола золоту медаль у ваговій категорії до 84 кг серед жінок. За сумою триборства (присідання, станова тяга та жим лежачи) вона показала результат 648 кг. Крім того, результат Тішакової у присіданні – 275.5 кг - став новим світовим рекордом.

Друге місце в цій ваговій категорії посіла Анкі Тіммерс з Голландії, яку харків'янка за сумою триборства перевершила на 40,5 кг.

Ще один харківський спортсмен Володимир Галкін став срібним призером у ваговій категорії до 74 кг серед юніорів. Його результат за сумою триборства був 762,5кг. Переміг в цій ваговій категорії Владислав Чорний з Донецької області (815,5 кг).

Харків'янка Наталя Гаргуновська у ваговій категорії до 57 кг серед жінок посіла четверте місце. Але результат у присіданні - 210 кг - приніс їй "малу" золоту медаль чемпіонату. Крім того, її результат за сумою триборства – 485 кг - та результат у присіданні стали новими рекордами України серед юніорок.

Загалом на цьому чемпіонаті Європи українці здобули 16 золотих, 10 срібних та дві бронзові медалі. Крім того, збірна України посіла перші командні місця в змаганнях серед жінок та юніорів.

Як повідомляв Depo.Харків, харківський шпажист Свічкар здобув "бронзу" етапу Кубка світу в Парижі.