Харківська підземка віддала ще майже 4 млн грн фірмі із сумнівними зв'язками

КП "Харківський метрополітен" уклало угоду з ТОВ "Ваго-Рев" щодо поточного ремонту та технічного обслуговування рухомого складу метро на 3,59 млн грн 

Як повідомили Depo.Харків у "Харківському антикорупційному центрі", роботи по договору планують виконати до кінця 2017 року. Єдиним конкурентом "Ваго-Рев" було ПАТ "Крюківський ваганобудівний завод".

За даними "ХАЦ", загалом за період 2016-2017 рр. "Ваго-Рев" отримав від метрополітену підрядів на суму більше 1 млрд грн.

Власником ТОВ "Ваго-Рев" є Євген Ананченко, який працює аудитором й постійно проживає у місті Нетанія (Ізраїль). Директором ТОВ "Ваго-Рев" є уродженець Красного Лимана Донецької області Роман Дворник. 30-річний Роман Дворник працює в ТОВ "Системи Прогресивної Очистки".

Ананченко є близьким другом Олександра Сегеди, який був директором ТОВ "Системи Прогресивної Очистки". Сегеда проживає в одній квартирі з Оленою Назаренко, яка була засновницею цієї фірми. А квартиру вони придбали у Ніни Мусєєвої.

Як повідомляв Depo.Харків, заступника директора ТОВ "Системи Прогресивної Очистки" засудили за розкрадання грошей КП "Харківський метрополітен".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #Метро