Харківська ОДА відрапортувала про 100 % підключення всіх об'єктів до опалення

Всі об'єкти соціальної сфери і житлові дома в області отримали тепло
Depo.
25 жовтня 2016 16:24
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської обладміністрації, стан готовності паливно-енергетичного комплексу, ЖКГ та об’єктів соціальної сфери до роботи в опалювальний період було обговорено на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Заступник голови обладміністрації Євген Шахненко доповів, що усі об’єкти соцсфери (2534 одиниці), житло, яке забезпечується централізованим опаленням (8381 будинок), отримали тепло. Він відмітив, що під час підготовчих заходів були певні труднощі з ремонтами й поривами магістралей, але наразі ситуація повністю контрольована.

Стале проходження опалювального періоду на сто відсотків забезпечують підприємства паливно-енергетичного комплексу. За даними начальника профільного управління облдержадміністрації Олексія Белоцького, північна енергетична система ДП НЕК "Укренерго", яка обслуговує магістральні лінії, виконала всі свої заходи згідно з планом.

"Що стосується генеруючих підприємств та підприємств теплоелектроцентралі, на сьогоднішній день усі заплановані навантаження вони несуть. Так, на Зміївській ТЕС запас вугілля складає близько 130 тис. тонн - цього вистачить для роботи протягом 2,5 місяців. Газорозподільні та газопостачальні підприємства працюють також згідно з планом", - сказав Белоцький.

За словами директора обласного Департамента житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Сергія Магдисюка, дорожньо-мостове господарство комунальної власності повністю готове до зими. Також, за його даними, для забезпечення безперебійного і безпечного руху транспорту на автомобільних дорогах загального користування було заготовлено 72,3 тис. тонн піску та відсіву - це 93% від плану.

Готові до роботи 307 одиниць снігоприбиральної техніки (98% від плану), складено 117 угод на залучення сторонньої техніки та створено 10-денний резервний запас паливно-мастильних матеріалів у кількості 31,45 тонн дизпалива. Для оперативності техніка для зимового утримання доріг забезпечена засобами мобільного зв’язку.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків