Харківська ОДА відправить свого представника до Ради Європи

Голова Харківської ОДА Юлія Світлична візьме участь у сесії Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи
Depo.
18 жовтня 2016 13:19
ФОТО: depo.ua
Харківська ОДА відправить свого представника до Ради Європи
Харківська ОДА відправить свого представника до Ради Європи

Про це повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА.

У прес-службі зауважили, що сесія, яка пройде у Страсбурзі, присвячена питанням етики та прозорості роботи влади на місцевому та регіональному рівнях, проблемам децентралізації, дотримання прав людини та гендерної рівності.

"Тематика двох основних доповідей, обговоренню яких буде приділено чимало часу в ході роботи нинішньої сесії Конгресу, дуже актуальна для нашої країни. Це питання попередження корупції та просування етики держслужбовців, - повідомила голова Харківської ОДА. - Також заплановано обговорення такої тематики як децентралізація та розширення можливостей місцевих громад. Це питання, яким традиційно приділяє велику увагу Рада Європи. З огляду на те, що в нашій країні зараз активно реалізується реформа децентралізації влади, яка ініційована Президентом Петром Порошенком, досвід країн - членів РЄ є для нас дуже корисним і життєвим".

Світлична додала, що серед питань, які планують обговорити депутати Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, - дотримання прав, свобод людей і принципів верховенства права, гендерна проблематика.

"Тут створений один з найпотужніших в Європі дискусійних майданчиків, на якому розглядаються питання гендерної рівності. Зокрема, в ході нинішньої сесії члени Конгресу планують обговорити доповіді про участь і представництво жінок в органах управління на місцевому та регіональному рівнях і бюджетному плануванні з урахуванням гендерних аспектів", - уточнила Світлична.

Також під час сесії відбудеться оновлення складу національних делегацій в Конгресі і пройдуть вибори голови Конгресу і голів Палат Конгресу.

Як повідомляв Depo.Харків, президент Петро Порошенко своїм Указом №358/2016 затвердив новий склад делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи на 2016 - 2020 роки. Світлична в якості депутата Харківської обласної ради буде представляти Україну в Палаті регіонів Конгресу.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків