Харківська ОДА шукатиме інвестиції в Аргентині

Харківщина передасть до Посольства Аргентини відомості про перспективні інвестпроекти на території регіону
Depo.
27 жовтня 2016 12:35
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Харків, про сьогодні, 27 жовтня, в Харкові це під час спільного брифінгу з Надзвичайним та Повноважним послом Республіки Аргентина в Україні Альберто Хосе Алонсо заявила  голова Харківської ОДА Юлія Світлична.

"Намітили кілька пріоритетних напрямків. Це співробітництво у промисловості, в машинобудівній сфері, а також у сфері агропромислового комплексу. Домовилися про те, що ми надано інвестиційні проекти до посольства, після розгляд цих інвестиційних проектів вже буде більш предметна можливість поговорити про більш реальні перспективи, реальні кроки у співробітництві", - сказала Світлична.

У свою чергу посол додав, що на сьогодні вже існує кілька проектів, які розглядаються Україною та Аргентиною як перспективні. "Я сподіваюся, що наша зустріч допоможе це конкретизувати, й наступного року ми вже презентуємо ці проекти як ті, що перебувають на стадії виконання або виконані", - сказав він.

"Проекти конкретизовані у сфері авіабудування, фармацевтичній галузі, виробництві турбін. Я сподіваюся, що через кілька місяців ми зможемо презентувати ще проекти, які також будуть добре сприйняті", - додав Альберто Хосе Алонсо.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків