Харківська облрада прийняла важливі для життя регіону рішення, - Світлична

Харківська обласна рада розподілила медичну субвенцію та внесла зміни до низки програм
Depo.
8 вересня 2016 16:20
ФОТО: depo.ua
Харківська облрада прийняла важливі для життя регіону рішення, - Світлична
Харківська облрада прийняла важливі для життя регіону рішення, - Світлична

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської облдержадміністрації з посиланням на в.о. голови Харківської ОДА Юлію Світличну, серед важливих рішень, ухвалених депутатами, є зміни в програму кредитування будівництва на селі.

"Тепер отримувати довгострокові кредити на пільгових умовах можуть і учасники АТО. Крім того, рішенням сесії були виділені додаткові кошти для надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції в розмірі 1,5 млн грн", - зазначила Світлична.

Також вона наголосила на важливості рішення про передачу обласному бюджету субвенції на додаткове фінансування сфери охорони здоров'я.

"68 млн грн медичної субвенції будуть розподілені між районами Харківської області відповідно до їх потреб. Ці кошти призначені для надання послуг тимчасово переміщеним особам. Всі вони повинні вчасно отримувати медичне обслуговування, гарантоване Конституцією України", - підкреслила в.о. голови Харківської ОДА.

Світлична зупинилася на прийнятій депутатами регіональній програмі підтримки розвитку малого та середнього підприємництва.

"Ця програма була розроблена спільно із громадськістю - представниками бізнесу, науки. Вона беззастережно підтримана всіма комісіями обласної ради, - підкреслила керівник області. - Ця програма дозволить нам в новому форматі розвивати сферу, давати можливість студентському підприємництву, вдосконалювати інфраструктуру малого і середнього бізнесу, впроваджувати нові підходи. Вважаю, що ця програма ефективна і в подальшому покаже результат".

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків