Харківська облрада попереджає про можливість екологічної катастрофи

Лісовий фонд області стрімко зменшується через незаконні вирубки
Depo.
4 листопада 2016 15:56
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Харків з посиланням на прес-службу Харківської обласної ради, останнім часом збільшилась кількість звернень та повідомлень від громадян, організацій та інших суб’єктів про факти незаконних вирубок, знищення, пошкодження дерев на землях державної власності, які знаходяться у користуванні державних лісогосподарських підприємств та розташовані на території Харківської області.

Рівень заліснення Харківської області всього 12,1%, і по цьому показнику область посідає 15 місце серед областей України (середній відсоток заліснення по Україні (15%).

Основна площа земель лісового фонду області - 301,4 тис.га знаходиться в постійному користуванні Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства, яке є повноваженим органом Держлісагентства України в області. 

Таким чином, на даний час існує дуже велика потреба в нових лісових насадженнях.

Обласна влада закликає уонтролюючі та правоохоронні органи області на необхідність вжиття невідкладних заходів щодо зупинення та заборони незаконної вирубки лісів.

Також влада просить мешканців територіальних громад, громадських організацій, не байдужих громадян звернути увагу на проблему, що може призвести до екологічної катастрофи, інформувати Харківську обласну раду щодо виявлення конкретних фактів незаконних вирубок лісу для негайного реагування.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків