Харківська область отримає від Канади п'ять автомобілів швидкої допомоги

Канадці вважають можливим приїзд до Харківщини канадських хірургів
Depo.
5 листопада 2016 15:16
ФОТО: depo.ua
Харківська область отримає від Канади п
Харківська область отримає від Канади п'ять автомобілів швидкої допомоги

Як повідомили Depo.Харків у Харківській облдержадміністрації, Україно-Канадський конгрес до кінця листопада передасть Харківській області п'ять автомобілів швидкої допомоги.

Про це домовилися в ході зустрічі заступник голови обладміністрації Михайло Черняк та координатор гуманітарної допомоги "Ukraine Appeal" Україно-Канадського конгресу Джон Холук.

Холук також зазначив, що як координатор всієї гуманітарної допомоги, яку надає Україно-Канадський конгрес, він хоче дізнатися про потреби нашого регіону, щоб у подальшому надавати відповідну підтримку Харківщині.

"Зараз ми розробляємо план роботи на наступний рік, і я хочу, щоб він складався з урахуванням реальних потреб, щоб допомога була ефективною", - пояснив координатор "Ukraine Appeal".

За його словами, канадці планують надавати українцям медичне обладнання, проводити навчання медиків на місці. Також можлива допомога канадських хірургів, які приїжджають в Україну, проведення реабілітації.

Крім того, в ході зустрічі Черняк та Холук обговорили можливість співпраці в наданні допомоги внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території Харківської області, а також реалізацію проектів соціальної та психологічної реабілітації учасників АТО.

 

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків