Харківська область чекає на два нових віруси грипу

З початку епідемічного сезону в області захворіли на вірусні інфекції більше 20 тисяч людей
Depo.
26 жовтня 2016 09:21
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків із посиланням на пресс-службу Харківської облдержадміністрації, з початку епідемічного сезону, який розпочався 3 жовтня, в області захворіли на гострі респіраторні вірусні інфекції 20 тис. 772 особи, з них майже 15 тисяч дітей до 17 років.

Як зазначила в.о. начальника Управління охорони здоров’я ХОДА Галина Сіроштан, рівень захворюваності не перевищив пороговий в жодному районі та місті області, летальні випадки з початку епідсезону-2016/17 не зареєстровані.

На даний час в Харківській області, як і в цілому по Україні, віруси грипу виявлені не були. Пороте, за даними Міністерства охорони здоров’я, очікується вірус грипу А(Н1N1), гонконгський грип і два нових віруси, які в 2015 році почали реєструватися на території Європи.

За інформацією головних лікарів, у закладах охорони здоров’я області створений незнижувальний запас противірусних препаратів, лікарських засобів для надання невідкладної допомоги хворим на грип, дезінфекційних засобів та засобів індивідуального захисту медперсоналу.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків