ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харківська міськрада віддала майже 50 млн грн оточенню Кернеса та Добкіна

Харківська міська рада уклала угоду з ТОВ "Паркінг +" щодо будівництва автобусного терміналу
Depo.
23 червня 2016 15:38
ФОТО: depo.ua

Угода вартістю 47,73 млн грн була укладена 16 червня за результатами тендеру, передає Depo.Харків з посиланням на "Наші Гроші".

Роботи мають бути виконані до грудня 2017 року. За цей час планується побудувати автобусний термінал біля станції метро "Індустріальна" ("Пролетарська"). Площа ділянки, на якій розбудують споруду – 1 га. Планується облаштувати 12 платформ, а також навіс площею 1800 кв м.

Організатори не допустили до торгів ТОВ "Укрспецмонтаж Інвест", у якого були відсутні розрахунки прямих витрат з зазначенням фізичних обсягів робіт, визначених технічним завданням. Пропозиція цієї фірми була на 12% дешевшою. Засновником цього підприємства є Олександр Кузьмінський, а директором – Світлана Паньків.

Єдиним конкурентом переможців було ТОВ "ДБК "Уровень", пропозиція якого була на 2% дорожчою. Це підприємство заснували депутат Харківської міськради від партії "Відродження" Валерій Пєвнєв та компанія з управління активами "Фінекс-капітал" Ігоря Когута та Лади Крімерман. Останні також є серед засновників ТОВ "Фірма "Діана", яка володіє сумським ринком у Харкові. Директором цієї фірми є депутат Харківської міськради від "Відродження" Андрій Кудінов, серед засновників є Ольга Солоп, яка була директором ТОВ "Флореаль-2005", коли ця фірма належала АТЗТ "НПК-Холдінг" Геннадія Кернеса. Крім того, у минулому році серед засновників ТОВ "Фірма "Діана" був син Кернеса – Даниїл Прівалов.

Директором та співзасновником "Паркінг+" до початку 2010 року був Володимир Чумаков, якого у травні того ж року призначили головою Департаменту будівництва та шляхового міськради, котрий він очолює і понині. Після того засновниками фірми стали В’ячеслав Блінкін, який є бізнес-партнером дружини Чумакова по ТОВ "Укрбудмонтаж", Галина Давидова та компанія з Віргінських островів "Валдхелм Tрейдінг корп". Але в травні 2016 року частку "Валдхейму" переписали на гонконгську компанію "Драгон Інвестмент Девелопмент Лімітед". Бенефіціаром "Паркінг +" тепер вказано громадянина Малайзії Тан Джин Лі, який мешкає у Швейцарії.

Галина Давидова була засновником ОК ЖБК "Триумф", який безкоштовно отримав земельну ділянку у Лісопарку, на якій побудувала свій маєток родина нардепа Михайла Добкіна

Цікаво, що засновниця ТОВ "Паркінг +" Галина Давидова має спільний бізнес з засновником ТОВ "ДБК "Уровень" – КУА "Фінекс-капітал". Вони разом заснували ТОВ "Асканіо". Варто відзначити, що телефон, який вказало у реєстрі ТОВ "Асканіо" також використовує ПАТ "НПК-Холдінг" бенефіціаром якого є дружина Кернеса Оксана Гайсинська, а раніше був особисто мер Харкова.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків