ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харківська мерія віддала оточенню Кернеса 84 млн грн на ремонт вулиць

Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради та його структурний підрозділ уклали три угоди з ТОВ "Паркінг +" щодо ремонту доріг у 2016-2018 роках
Depo.
30 червня 2016 10:41
ФОТО: depo.ua
Харківська мерія віддала оточенню Кернеса 84 млн грн на ремонт вулиць
Харківська мерія віддала оточенню Кернеса 84 млн грн на ремонт вулиць

Загальна вартість укладених угод - 84,35 млн грн, передає Depo.Харків з посиланням на "Наші Гроші".

Зокрема, 14 червня Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту замовило реконструкцію Московського проспекту, від просп. Маршала Жукова до вул. Харківських Дивізій, вартістю 57,16 млн грн.

Планується виконати роботи з реконструкції 32 тис кв. м. дорожнього полотна та 14 тис кв. м. тротуарів.

Департамент 22 червня замовив реконструкцію вул. Харківських дивізій вартістю 24,20 млн грн. Тут заплановано на вирівнювальний шар покласти асфальт товщиною 5 см, також будуть проведені роботи з укладання армуючої сітки та плит, ремонту тротуарів та озеленення. Довжина вулиці, на якій планується виконати роботи, – 1,58 км.

Іншою угодою від 22 червня передбачено, що ТОВ "Паркін+" відремонтує провулок Електромеханічний. Вартість робіт - 2,98 млн грн.

Єдиним конкурентом переможців під час усіх тендерів було ТОВ "ДБК "Уровень", пропозиція якого була на 2% дорожчою. Це підприємство заснували депутат Харківської міськради від партії "Відродження" Валерій Пєвнєв та компанія з управління активами "Фінекс-капітал" Ігоря Когута та Лади Крімерман. Останні також є серед засновників ТОВ "Фірма "Діана", яка володіє Сумським ринком у Харкові. У минулому році серед засновників "Діани" був син мера Харкова Геннадія Кернеса Даніїл Прівалов.

Директором та співзасновником "Паркінг+" до початку 2010 року був Володимир Чумаков, якого у травні того ж року призначили головою Департаменту будівництва та шляхового міськради, котрий він очолює і понині. Згодом засновники змінювались і у травні 2016 року фірму переписали на гонконгську компанію "Драгон Інвестмент Девелопмент Лімітед". Бенефіціаром "Паркінг +" тепер вказано громадянина Малайзії Тан Джин Лі, який мешкає у Швейцарії.

У 2016 року ТОВ "Паркінг +" заключив угод з Департаментом дорожнього будівництва та шляхового господарства та його структурних підрозділів на 183,63 млн грн. Загалом з 2010 року ця фірма отримала підрядів від мерії Кернеса на понад 1 млрд грн.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків