Харківська фехтувальниця здобула "срібло" в Тбілісі

У столиці Грузії відбувся етап Кубку світу з фехтування на візках, на якому дві срібні медалі завоювала харків'янка

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, участь у змаганнях взяли спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату з 29 країн світу. Україну представляли 15 фехтувальників-паралімпійців, які повернулися додому з однією золотою, трьома срібними та п'ятьма бронзовими нагородами. З них дві срібні медалі виборола харків'янка Євгенія Бреус.

Харків'янка виступала в змаганнях серед жінок у категорії "А". У фехтуванні на шаблі Бреус дійшла до фіналу, де поступилася своїй подрузі по збірній України Наталі Морквич зі Львова та посіла друге місце.

Також на рахунку Бреус була срібна медаль у фехтуванні на шпазі. У фіналі вона поступилася суперниці з Китаю.

Цей етап Кубку світу став одним з відбіркових етапів до Паралімпійських ігор 2020 року.

Як повідомляв Depo.Харків, мешканцям будинку по вулиці Пушкінській, де досі немає опалення, комунальники порадили перекрити дорогу.