Харківська боксерка поступилася француженці у боротьбі за "золото"

Харківська спортсменка Юлія Циплакова виборола срібну медаль міжнародного турніру з боксу серед чоловіків та жінок "TemmerTurnaus"

Про це Depo.Харків повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, міжнародний турнір з боксу серед чоловіків та жінок "TemmerTurnaus" пройшов у фінському місті Тампер

У фінальному поєдинку вагової категорії до 60 кг харків'янка Юлія Циплакова поступилася 2:3 Аміні Зідані з Франції, та посіла друге місце.

Загалом на турнірі Україну представляли дві спортсменки, та обидві повернулися з нагородами. Золоту медаль у ваговій категорії до 69 кг виборола киянка Анна Лисенко.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові внаслідок дорожньо-транспортної пригоди за участі громадського транспорту постраждали троє людей.