Харківська академія нацгвардії випустила більше 100 офіцерів

У Харкові курсанти Академії Національної гвардії України отримали освітній ступінь магістра і бакалавра

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської обласної ради, сьогодні, 2 лютого, 102 випускника отримали дипломи.

За відомостями облради, серед них є 68 лейтенантів факультету логістики та гуманітарного факультету, а також 34 студенти денної форми навчання. 23 випускника отримали здобули дипломи з відзнакою.

Під час урочистої церемонії до випускників із вітальним словом звернувся начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-майор Сергій Соколовський.

Довідка Depo.Харків. Підготовка офіцерів в Академії здійснюється на 5 факультетах. Командно-штабний факультет здійснює підготовку командирів підрозділів Національної гвардії України, командирів підрозділів спеціального призначення, фахівців управління діями підрозділів із засобами військового зв'язку; Інженерно-технічний факультет готує офіцерів-інженерів з експлуатації озброєння та техніки Національної гвардії України.

На факультеті економіки та менеджменту курсанти засвоюють дисципліни, які дозволяють отримати підготовку за всіма напрямками сучасної логістики. Можливості гуманітарного факультету дозволяють забезпечувати найвибагливіший попит на офіцерів по роботі з особовим складом, фахівців у галузі мовної комунікації та офіцерів психологічної служби. Київський факультет здійснює підготовку фахівців для підрозділів Національної гвардії України за спеціальністю "Правознавство", які здатні на високому професійному рівні реалізувати отриманні знання.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook