ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харківщині значно збільшили план мобілізації

У Харківській області план п'ятої хвилі мобілізації збільшений на 900 військовозобов'язаних
Depo.
27 травня 2015 15:38
ФОТО: depo.ua
Харківщині значно збільшили план мобілізації
Харківщині значно збільшили план мобілізації

Як передає кореспондент Харків.depo.ua, про це під час прес-конференції повідомив заступник обласного військового комісара Харківського облвійськкомату Юрій Калгушкін.

"Буквально два тижні тому планове завдання було збільшене більш, ніж на 900 військовозобов'язаних, і на сьогоднішній момент складає більше 2600 військовозобов'язаних, яких ми повинні відправити на комплектування військових частин", - сказав він.

Калгушкін зазначив, що план на п'яту хвилю мобілізації був збільшений саме на ту кількість військовозобов'язаних, яку не вдалося призвати на службу за планом четвертої мобілізації.

Він зазначив, що станом на 27 травня по області в цілому план мобілізації виконаний на 34% (по Харкові - на 17%, по Харківській області - 52,8%).

Калгушкін запевнив, що військовозобов'язані, які будуть призвані під час п'ятої мобілізації будуть проходити військову підготовку, навчання та злагодження і, як мінімум, півтора місяці не будуть направлятися в зону АТО. П'ята мобілізація закінчується 19 червня.

Заступник обласного військового комісара додав, що в області продовжується призов на строкову військову службу. За планом призвуть 1200 юнаків.

План призову на строкову службу виконаний на 63%. Закінчення призову - 1 липня.