ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харківщині виділять 170 мільйонів на різницю в тарифах

Харківська область отримає більше 170 млн. грн. на погашення заборгованості з різниці в тарифах для населення
Depo.
10 червня 2015 16:35
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі облдержадміністрації.

Кабмін прийняв постанову від 4 червня 2015 р. № 375 "Порядок та умови надання у 2015 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, послуги з централізованого водопостачання, водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню та/або іншим підприємствам централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають населенню послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання, водовідведення, опалення та постачання гарячої води тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування".

Харківщині передбачено субвенцію з державного бюджету на погашення різниці в тарифах для населення на послуги тепло-, водопостачання та водовідведення в сумі 171 млн. 720 тис. грн. (в цілому по Україні - 2 млрд. 900 млн. грн.).

Постановою передбачено проведення взаєморозрахунків з погашення різниці в тарифах для населення за рахунок погашення заборгованості підприємств області за спожиті енергоносії та сплати податків до держбюджету.