Харківщина запропонувала Ізраїлю низку напрямків співробітництва, – керівник ОДА Світлична

Керівник Харківської ОДА Юлія Світлична провела зустріч з Міністром екології Держави Ізраїль Зєевом Елькіним
Depo.
7 жовтня 2016 21:44
ФОТО: depo.ua
Харківщина запропонувала Ізраїлю низку напрямків співробітництва, – керівник ОДА Світлична
Харківщина запропонувала Ізраїлю низку напрямків співробітництва, – керівник ОДА Світлична

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, Харківська область стала першим регіоном України, який відвідав Голова Спільної українсько-ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва, Міністр екології Держави Ізраїль, Міністр у справах Єрусалима Зєев Елькін.

Світлична презентувала Елькіну соціально-економічний потенціал Харківської області та розповіла про перспективні напрями розвитку міжнародного співробітництва. Зокрема, зазначила, що Харківщина не планує обмежуватися двома закордонними представництвами, які вже працюють у Вашингтоні та китайській провінції Хейлунцзян. Найближчим часом планується відкрити Офіс регіону в Нью-Йорку.

Керівник області також повідомила, що наприкінці грудня – на початку січня в Харкові планують провести міжнародний форум під патронатом Національної інвестиційної ради, що стане одним з вагомих кроків у напрямку залучення інвестицій і розвитку бізнес-клімату.

"Приємно відзначити, що цього року приріст іноземних інвестицій у Харківську область склав 107 млн дол, а до цього спостерігався відтік. За темпами залучення інвестицій в Україні ми – другі після міста Київ", - підкреслила Світлична.

У якості потенційної сфери співробітництва Харківської області з Державою Ізраїль Світлична позначила міжнародну кооперацію. Вона зазначила, що харківські підприємства готові до співпраці, вони впроваджують все більше нових підходів і технологій, щоб бути конкурентоспроможними на зовнішніх ринках, збільшувати експорт і залучати іноземні інвестиції.

Світлична також запропонувала розглянути можливості для розширення співпраці в медичній та освітній сферах.

Елькін зазначив, що готовий розглянути співпрацю з нашим регіоном у різних сферах і доповнив список перспективних напрямків сферою АПК.

"Ізраїль за цілою низкою параметрів є сьогодні однією з провідних країн у галузі впровадження технологій у сільське господарство. Особливо це стосується двох напрямків: всього, що пов'язано з використанням водних ресурсів, і молочного виробництва", - уточнив Голова Спільної українсько-ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва.

Також, за словами Елькіна, Харківській області може бути цікава співпраця у сфері довгострокових зернових контрактів.

Харківщина запропонувала Ізраїлю низку напрямків співробітництва, – керівник ОДА Світлична - фото 1

Харківщина запропонувала Ізраїлю низку напрямків співробітництва, – керівник ОДА Світлична - фото 2

Харківщина запропонувала Ізраїлю низку напрямків співробітництва, – керівник ОДА Світлична - фото 3

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків