ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харківщина введе спецобмеження на кордоні з РФ

На травневі свята на кордоні введені суттєві режимні обмеження
Depo.
28 квітня 2015 18:09
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської облдержадміністрації.

Заступник начальника обласного управління СБУ Юрій Рябуха підкреслив, що ситуація в області залишається напруженою і на свята можливі провокації. "У зв'язку з цим управлінням створений цілодобовий оперативний штаб та виділено оперативний резерв для швидкого реагування. Також у штабі створений і вже працює Центр моніторингу безпеки. Крім того, на потенційно небезпечних об'єктах міста з точки зору можливих диверсій встановлені 600 відеокамер спостереження. Разом з МВС, військовими і Нацгвардією ми скоординували кількість патрулів і маршрути цих патрулів. Також створено додатковий резерв з патріотично-налаштованих структур", - розповів Рябуха.

Харківський прикордонний загін Східного регіонального управління Держприкордонслужби України також вступає в посилений режим роботи. За словами начальника Харківського прикордонного загону Олександра Крука, до 15 травня державні кордони на ділянці Харківського прикордонного загону будуть посилено охоронятися. "Ми прогнозуємо, що основне навантаження автомобільних пунктів пропуску буде, насамперед, на пункті пропуску "Гоптівка". Збільшення пасажиропотоку очікується до 10 тис. чоловік і до 2-2,5 тис. транспортних засобів на добу. Що стосується залізничних пунктів пропуску, то ми прогнозуємо збільшення пасажиропотоку на таких напрямках як Москва-Кривий Ріг і Москва-Харків. На сьогоднішній день по кожному пункту пропуску - автомобільному, залізничному, авіаційному - ми визначили персональний склад прикордонних нарядів, чітко деталізували всі завдання по паспортній та моніторинговій роботі", - зазначив Крук.
Що стосується охорони ділянки зеленого кордону, то Харківський прикордонний загін провів додаткові режимні заходи і ввів суттєві режимні обмеження.