ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харківщина впоралась з призовом та взялась за мобілізацію

Харківська область на 100% виконала план призову - у квітні-червні на строкову службу призвано 1200 мешканців регіону
Depo.
1 липня 2015 13:15
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Регіонального медіа-центру Міноборони України в Харківській області.

30 червня зі збірного пункту Харківського обласного військового комісаріату (ХОВК) відправлено останню команду у кількості 30 юнаків.

"План-завдання щодо відбору солдатів-строковиків, яке було визначено у Генеральному штабі для нашого Східного регіону, виконано на 100%. Зауважу, що усі новобранці не направлятимуться до зони АТО. Більшість юнаків поповнять лави Збройних Сил України, решта - служитимуть у Національній гвардії і Державній спеціальній службі транспорту", - пояснив заступник військового комісара ХОВК Юрій Калгушкін.

Відбір та відправки команд юнаків відбувалися у досить складних умовах, зазначили у медіа-центрі. Зокрема, в соціальних мережах з'являлась провокаційна інформація про діяльність офіцерів військкоматів, а біля адміністративних будівель організовувалися несанкціоновані мітинги проти призовної роботи.

На даний час районні військкомати вже повністю переключилися на проведення шостої хвилі часткової мобілізації.

"З 19 червня і до 9 липня ми лише перевіряємо усіх чоловіків, які перебувають на військовому обліку. Потім, після перевірки усіх особистих даних та медогляду, команди мобілізованих направлятимуться до навчальних підрозділів для проходження курсу перепідготовки. При цьому, не обов'язково, що новобранці служитимуть у якихось бойових підрозділах на Донбасі", - додав Калгушкін.

Більше новин про життя Харкова читайте на kh.depo.ua