Харківщина оздоровила 220 тисяч школярів, - ОДА

Харківська область лідирує в Україні за підсумками оздоровчої кампанії 2016 року
Depo.
19 жовтня 2016 16:45
ФОТО: depo.ua
Харківщина оздоровила 220 тисяч школярів, - ОДА
Харківщина оздоровила 220 тисяч школярів, - ОДА

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА з посиланням на оперативні дані Міністерства соціальної політики за підсумками 9 місяців 2016 року.

За відомостями ОДА, харківський показник (90 % від усіх дітей регіону у віці 7 – 17 років) є першим показником по Україні. Також Харківщина є лідером в Україні за кількістю коштів, які використані на оздоровлення та відпочинок дітей з усіх джерел фінансування (262 млн грн).

"Другий рік поспіль ми приділяємо посилену увагу питанням літнього відпочинку та оздоровлення дітей. Ми суттєво збільшили фінансування, що виділяється на ці цілі з обласного бюджету, та ведемо активну роботу з підключення до оздоровчої кампанії позабюджетних коштів", - наголосила, коментуючи дані Мінсоцполітики, голова Харківської ОДА Світлична.

За її словами, тільки з обласного бюджету цього року спрямували на оздоровлення та відпочинок дітей 39,8 млн грн. Це другий показник у країні – більше виділяє на оздоровлення тільки місто Київ (46 млн грн).

"Пріоритетом для нас є забезпечення оздоровлення та відпочинку для дітей соціально незахищених категорій. У 2016 році ми майже вдвічі збільшили кількість путівок до літніх таборів, які закупили коштом обласного бюджету для цих дітей. Таким чином, можливість відпочити отримали абсолютно всі діти-сироти, діти, батьків яких було позбавлено батьківських прав, а також діти, батьки яких служать у зоні АТО або загинули під час проведення антитерористичної операції. Також безкоштовно відпочити змогли обдаровані діти регіону", - зауважила керівник області.

За показником охоплення оздоровленням та відпочинком дітей соціально незахищених категорій Харківщина, за даними Мінсоцполітики, посідає друге місце в країні, поступаючись Чернівецькій області. У регіоні та за його межами (в Карпатах, на узбережжі Азовського та Чорного морів) відпочили більше 126 тисяч таких дітей (або 91,3% від їх загальної чисельності в області).

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків