Харківщина краще всіх в Україні підготувалася до Олімпіади, - Райнін

На Олімпіаду відправиться найпотужніший склад спортсменів за всю історію Харківської області
Depo.
19 липня 2016 14:08
ФОТО: depo.ua
Харківщина краще всіх в Україні підготувалася до Олімпіади, - Райнін
Харківщина краще всіх в Україні підготувалася до Олімпіади, - Райнін

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі Харківської обладміністрації, про це під час зустрічі зі спортсменами, які представлятимуть регіон на XXXI Літніх Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро, заявив голова Харківської ОДА, голова відділення НОК України в Харківській області Ігор Райнін.

Відкриваючи зустріч зі спортсменами, Райнін привітав їх з досягнутим результатом - здобутими олімпійськими ліцензіями.

"Це - ваш успіх, успіх ваших тренерів, успіх України, - підкреслив керівник області. - Харківська команда - це 28 олімпійців. Це найпотужніший склад за всю історію нашої області. Наші олімпійці будуть представлені в 14 видах спорту. Причому 25 олімпійців - вихованці безпосередньо харківської школи. Це найвищий результат серед всіх регіонів України".

Райнін зазначив, що розвиток спорту є одним з пріоритетів керівництва регіону. У минулому році фінансування цієї сфери з обласного бюджету було збільшено втричі, цього року воно так само є найвищим в Україні.

"Ми прагнемо зберегти спортсменів в Харківській області, створити нормальні умови для тренувань. А тренерський колектив на Харківщині завжди був дуже серйозним, підготовленим і досить суворим. Але так і повинно бути: без дисципліни не буває виховання, без виховання не буває особистості. А наші спортсмени - особистості", - акцентував голова Харківської ОДА.

Він також запевнив харківських олімпійців у тому, що команда облдержадміністрації буде стежити за їхніми виступами і вболівати за них.

"На жаль, ми не зможемо бути в Ріо-де-Жанейро, щоб підтримати вас безпосередньо. 24 серпня у нас дуже велике свято - 25 років Незалежності України. На території області заплановано безліч подій - це, в тому числі, й відкриття станції метрополітену, й органного залу Харківської філармонії. Тому ми залишаємося тут. Будемо готуватися до зустрічі з вами, підтримувати, вболівати за кожного з вас. Будемо тримати за вас кулаки", - сказав Райнін.

Харківські олімпійці та їх тренери, у свою чергу, підкреслили: вони зосереджені, налаштовані на боротьбу та прагнуть перемоги.

"Хочу запевнити вас, що всі спортсмени зроблять все можливе, щоб прославити нашу область і нашу Україну", - зазначив заслужений тренер України з бадмінтону, тренер збірної команди України Геннадій Махновський.

Заслужений майстер спорту України з фехтування, член Олімпійської збірної команди України Максим Хворост запевнив: щоб прославити Харківщину в Ріо-де-Жанейро, спортсмени викладатимуться "на всі сто".

"Дозвольте подякувати вам, Ігоре Львовичу, за надану вами підтримку протягом усього періоду підготовки, - звернувся до керівника ХОДА Хворост. - Мені приємно сказати, що підтримка полягала не тільки в добрих напутніх словах, а й у реальних справах".

У ході зустрічі Райнін вручив спортсменам Харківської області - членам Олімпійської збірної команди України - пам'ятні монети та побажання, а їх тренерам і керівникам спортивних шкіл регіону - сертифікати на отримання необхідного устаткування.
В прес-службі нагадали, 18 липня НОК України оголосив список збірної, яка в серпні боротиметься за медалі ХХХІ Олімпіади. До її складу увійшли 28 спортсменів нашого регіону, ще троє мають шанси також отримати ліцензії.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків