Харківщина ефективно вирішує соціальні проблеми бійців АТО, - нардеп Луценко

Харківська область - лідер в Україні з реалізації соціальних програм для учасників АТО
Depo.
27 липня 2016 15:45
ФОТО: depo.ua
Харківщина ефективно вирішує соціальні проблеми бійців АТО, - нардеп Луценко
Харківщина ефективно вирішує соціальні проблеми бійців АТО, - нардеп Луценко

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської облдержадміністрації, такі дані були озвучені під час зустрічі глави Харківської ОДА Ігоря Райніна та народного депутата Ірини Луценко з учасниками антитерористичної операції на сході України.

Представляючи учасникам зустрічі Ірину Луценко, Райнін підкреслив, що саме завдяки допомозі цього народного депутата Харківській області вдалося домогтися фінансування значущих соціально-економічних об'єктів з Державного бюджету України.

У свою чергу Луценко відзначила високий рівень реалізації державних програм для учасників АТО в Харківській області.

"Я працювала з черкащанами, полтавчанами, була на Львівщині. Я бачу, як багато робить Харківська область. Такого відсотка виконаних зобов'язань держави перед вами немає ні в одній області, - сказала народний депутат, звертаючись до учасників АТО. - І саме тому, оскільки вирішення соціальних питань у вашому регіоні на дуже високому рівні, мені дуже цікаво почути ваші питання та пропозиції. Я приїхала для конструктивної розмови: почути, впровадити, а потім приїхати та відзвітувати про роботу".

Під час зустрічі представники громадських організацій, які об'єднують учасників АТО Харківської області, озвучили низку проблемних питань, що потребують вирішення на обласному та державному рівнях, а також повідомили про результати проведеної в області роботи.

Спеціаліст сектору Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО в Харківській області Юрій Корсунов зазначив, що з моменту свого створення служба активно долучилася до реалізації програм психологічної реабілітації, санаторно-курортного лікування, професійної адаптації учасників АТО, до розв'язання гострих питань отримання землі та житла.

До народного депутата України він звернувся з проханням сприяти в розробці механізму пільгового кредитування будівництва індивідуального житла для учасників АТО.

Серед питань, які також піднімалися під час зустрічі, були проблеми з установленням зв'язку між проблемами зі здоров'ям і контузією, що була отримана в перші місяці антитерористичної операції; створення в Україні центру реабілітації для учасників АТО за зразком аналогічних установ, що працюють в країнах НАТО; соціальне забезпечення сімей зниклих без вісти або полонених учасників АТО; створення в Харківському обласному госпіталі інвалідів війни повноцінного неврологічного відділення; реалізація в країні програм патріотичного виховання молоді; підтримка народними депутатами судової реформи.

Насамкінець зустрічі Райнін підкреслив, що учасники АТО можуть звернутися до нього за допомогою в будь-яких питаннях.

Харківщина ефективно вирішує соціальні проблеми бійців АТО, - нардеп Луценко - фото 1

Харківщина ефективно вирішує соціальні проблеми бійців АТО, - нардеп Луценко - фото 2

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків