Харківщина відправила в армію 40 офіцерів (ФОТО)

Близько 40 мешканців Харківщини направили служити на офіцерських посадах у Збройних Силах України

Про це Depo.Харків повідомили у Регіональному медіа-центрі Міноборони України.

За даними центру, сьогодні, 12 листопада, у Харківському обласному військовому комісаріаті завершився процес відбору 40 призовників із числа випускників військових кафедр та формування команд для направлення на службу у Збройних Силах України.

"Протягом жовтня-початку листопаду офіцери районних військкоматів викликали сотні військовозобов'язаних аби вивчити офіцерів запасу на предмет готовності захищати Україну. Відбирали переважно тих, хто опанував такі військові спеціальності: командири механізованих підрозділів, танкісти, зв'язківці, військові медики, психологи, фахівці з ремонту та експлуатації бронетехніки, автомобілісти та інші", - сказано у повідомленні.

Серед офіцерів-строковиків - шість дівчат. "Ніхто до цього часу не носив погонів. Особливість цього офіцерського призову у тому, що ми вперше призиваємо військових медиків. Також відзначаю досить молодий вік новобранців, який складає 27-28 років. Понад половини з них планують по завершенню 18-місячного терміну служби підписати контракт і далі залишатися в армії", - пояснив військовий комісар Юрій Калгушкін.

Також офіцер додав, що хлопці та дівчата перші 90 днів проведуть у військово-навчальних закладах Харкова, Києва, Одеси та Львова, а лише потім їх розподіллять по стройових військових частинах. Проте до району бойових дій на Донбасі їх не направлятимуть.

Як повідомляв Depo.Харків, у центрі Харкова сталася аварія на тепломережі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook