Харківщина отримала від Міноборони замовлень на 10 млрд грн

За останні кілька років підприємства Харківської області отримали від Міністерства оборони понад 10 млрд грн для виробництва, ремонту і модернізації броньованої техніки для Збройних Сил України

Як передає кореспондент Depo.Харків, про це сьогодні, 28 січня, під час брифінгу у Харкові заявив міністр оборони Степан Полторак.

Він зазначив, що провів перевірку виконання державного оборонного замовлення харківськими підприємствами. "Після перевірки я не має жодного сумніву, що державне замовлення буде виконано. Я хотів би відзначити, що за останні декілька років Харківщина отримала більше 10 млрд грн фінансового ресурсу від Міністерства оборони для виробництва, ремонту і модернізації броньованої техніки для Збройних Сил України, - сказав Полторак. - Я побачив величезні зміни в технічному оснащення, обладнання з Німеччини, Швеції дає можливість виконувати роботу якісно".

Він зазначив, що якість виготовленої техніки зараз значно перевищує за технічними характеристиками ту техніку, яка "збиралася на колінах у 2014 році".

"Я переконався у тому, що критичні моменти, які турбували мене як міністра щодо здатності підприємств Харкова виконати державне оборонне замовлення, проблема вирішена. Ми чекаємо на нову техніку, нове озброєння", - додав Полторак.

Як повідомляв Depo.Харків, державний концерн "Укроборонпром" та ізраїльська компанія Elbit Systems Ltdз підписали меморандум про співпрацю щодо розробки і модернізації озброєння.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook