ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харків знайшов спільні інтереси з Албанією

Албанія і Харків планують співпрацювати у сфері туризму та бізнесу
Depo.
16 червня 2015 13:46
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської міськради з посиланням на заступника міського голови Ігора Терехова. Сьогодні він провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Албанія в Україні Шпресою Куретою.

Посол Албанії зазначила, що влада держави насамперед зацікавлена у розвитку туристичної сфери. Саме тому найближчим часом в Україні з'явиться прямий авіарейс із Києва до Тирані - столиці Албанії, який курсуватиме з 25 червня до серпня кожні 10 днів. Якщо буде потреба, рейс можуть продовжити або зробити регулярним.

За словами Курети, в Україні не так багато знають про Албанію, і зараз керівництво країни зацікавлене в поширенні інформації про неї, зокрема, для залучення туристів.

Крім того, можлива взаємодія сторін у культурній сфері та в бізнесі.

У свою чергу Терехов зазначив, що Харків зацікавлений у співпраці. Однією зі сфер, яка може принести позитивні результати обом сторонам, - це бізнес.

"Харків продовжує розвиватися, незважаючи на складні часи в нашій країні, і ми готові до співпраці. Нам необхідно визначити сфери, в яких ми зможемо разом працювати", - підкреслив Терехов.

Він також зазначив, що важливу роль у відношенні двох сторін має відіграти відкриття Почесного консульства Албанії в Харкові, яке відбудеться сьогодні, 16 червня. Консульство відкриється за адресою: вул. Проскури, 1.

Більше новин про життя Харкова читайте на kh.depo.ua