Харків'янки здобули парний титул на турнірі ITF

Харків'янки Дарина Лопатецька та Любов Костенко здобули парний титул на тенісному турнірі Lion Cup 2018 третьої категорії серії ITF Juniors

Про це Depo.Харків повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, на шляху до фіналу Лопатецька та Костенко успішно провели три матчі, а в головному поєдинку за трофей розгромили Маркету Паначкову з Чехії та турчанку Зейнеп Сену Саріоглан.

Також Лопатецька на цьому турнірі вийшла у фінал одиночного розряду, де поступилася француженці Кароль Моннет.

В ОДА також нагадали, що у липні цього року 15-річна Дарина Лопатецька виграла свій перший титул ITF на професійному рівні.

Як повідомляв Depo.Харків, харків'янин Микита Кравчук виборов срібну медаль на змаганнях зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів.