Харків’янки активно рвуться до армії

З початку 2016 року понад 1600 мешканців Харківщини пішли служити до Збройних Сил України на контрактній основі
Depo.
4 липня 2016 16:23
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у Регіональному медіа-центрі Міноборони України, із загальної кількості контрактників - 141 жінка.
При цьому ще приблизно 80 осіб зараз збирають необхідні документи для добровільного призову.

"Більшість наших рекрутів-контрактників в армійському житті приваблює стабільність у соціальному забезпеченні та перспектива кар’єрного росту, а значить - поступове збільшення грошового забезпечення. Також у двері військкоматів стукає чимало військових романтиків, яких вабить служба в екстремальних умовах, як, приміром, у ВДВ чи морській піхоті, а також можливість перевірити свої сили в зоні бойових дій", - розповів військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату Юрій Калгушкін.

Офіцери відзначають й певний ажіотаж серед дівчат щодо вибору служби на професійній основі.

"Торік ми побили рекорд за усю історію Незалежної України, коли відібрали для лав війська 116 представниць чарівної статі. За шість місяців поточного року ж ми направили до війська вже 141 жінку. Цікаво, що значний відсоток дівчат приходять до нас із цивільною вищою освітою, адже після певного часу перебування у якості рядового контрактника "дипломовані" воїни можуть пройти спеціальні тримісячні курси, отримати звання "молодший лейтенант" і, таким чином, підвищити свій статус у війську разом зі збільшенням місячного грошового окладу", - розповів заступник військового комісара ХОВК Андрій Семенович.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків