Харків'янка здобула четверту медаль на Паралімпіаді-2018

Харків'янка Оксана Шишкова здобула бронзову медаль у спринті в лижних гонках на Паралімпіаді-2018

Про це Depo.Харків повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

У фіналі жіночого спринту серед спортсменів з вадами зору Шишкова разом зі своїм тренером-гайдом Віталієм Козаковим показали результат 4:45.6 та посіли третє місце. Перемогу здобула білоруска Світлана Саханенко, яка випередила харків'янку на 15.7 сек. Друге місце посіла Михаліна Лисова, яка виступає під нейтральним прапором.

Медаль Шишкової стала єдиною, яку здобули українські спортсмени в цьому виді змагань, а для самої спортсменки це вже четверта нагорода на цій Паралімпіаді.

На рахунку Шишкової "золото" та два "срібла".

Загалом українські спортсмени вибороли вже п'ять золотих, чотири срібні та шість бронзових нагород.

Довідка Depo.Харків. В Іграх беруть участь 670 атлетів з 48-ми держав, які змагаються у шести видах спорту - біатлоні, лижних гонках, керлінгу на візках, гірськолижному спорті, пара-сноуборді та следж-хокеї (санному хокеї). Паралімпійці розіграють 80 комплектов медалей.

Триватимуть ХІІ зимові Паралімпійські ігри до 18 березня.