Харків'янка, яка дозволила закатувати сина, оскаржила вирок суду

У Харкові жінка, яку визнали винною у злісному невиконанні обов'язків по догляду за дитиною та засудили до восьми років позбавлення волі, оскаржила рішення суду  

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Жовтневого районного суду Харкова.

У суді нагадали, що 9 жовтня суддя винесла вирок у кримінальній справі за обвинуваченням харків'ян у злісному невиконанні обов'язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки, та в умисних тяжких тілесних ушкодженнях, катуванні, внаслідок чого дитина померла.

Крім того, обох батьків суд визнав винними у нанесенні умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого.

Батькові померлого хлопчика призначили покарання у вигляді 10 років позбавлення волі. Матері – вісім років позбавлення волі.

Обох до набрання законної сили вироку арештували.

1 листопада засуджена подала апеляційну скаргу на вищевказаний вирок.

Як повідомляв Depo.Харків, раніше судимий за крадіжку батько малюка систематично бив дитину. Це відбувалося у присутності матері, однак вона не намагалася зупинити знущання.

Після чергового побиття у серпні 2017 року у хлопчика була переламана нога. За кілька днів батько зламав сину ще й ребра. Дитина перестала ходити. Та, замість того, щоб відвезти малюка до лікарні, батько продовжував катувати його. Як наслідок, у хлопчика виникла ще й тяжка черепно-мозкова травма. Увесь цей час дитина страждала від фізичного болю та тривалий час нічого не їла. Потім малюк впав у кому.

Медичну допомогу викликала знайома матері, яка прийшла у гості. 26 вересня 2017 року дитину у стані вкрай тяжкого фізичного виснаження та з чисельними тілесними ушкодженнями доправили до лікарні. Вранці, не приходячи до свідомості, хлопчик помер. Відповідно до висновків експертів смерть дитини настала внаслідок голоду й постійного фізичного та психологічного насильства, що мало характер особливого мучення і тривало більше року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook